Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 30/10/20 16:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 1-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 17:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 6-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 31/10/20 20:00 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 1-2
4. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 20:30 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 3-0
K-17 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 28/10/20 16:15 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. Διακόπηκε
K-17 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 4-1
K-15 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 31/10/20 12:30 ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 2-1
K-15 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 31/10/20 16:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 5-2
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 30/10/20 18:15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 1-2
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 30/10/20 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 2-1
11. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-1
12. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 19:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 3-5
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 1 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 31/10/20 11:30 0-0
14. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 2 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 31/10/20 13:00 0-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 28/10/20 14:45 3-0 α.α.
Girl in a jacket
Βαγγέλης Μαραγκός
Είμαι ο Βαγγέλης Μαραγκός ιδιοκτήτης της εταιρείας Sound Press Media Production και της ιστοσελίδας aigaionews.gr Επαγγελματίας αθλητικός δημοσιογράφος μέλος της Ε.Κ.Υ.Τ ( Ένωση Κυκλαδικού Τύπου )και του Π.Σ.Α.Τ (Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αθλητικού Τύπου) Βρίσκομαι στον χώρο τον ΜΜΕ και του ραδιοφώνου από το 1992 ενώ τα τελευταία χρόνια στον ενημερωτικό τομέα παρουσιάζω θεματικές εκπομπές ειδήσεων.